-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
Art.nr: MG4216444
Mattransportvogn Metos Thermobox FF360
Metos Thermobox FF360 mattransportvogn er en effektiv løsning for varmelagring og transport av varm mat. Vognen har to varmeskap ved siden av hverandre. Varmesk…
Vognene er isolert med polyuretan, som utvider seg under høyt trykk og forener vognens struktur og de indre kamrene til en sterk og godt isolert enhet. Den energieffektive isolasjonen til vognen sikrer trygge og høykvalitetsforhold for lagring og transport av mat. Vognen kan brukes på små rom. Vognen er enkel å rengjøre da dens innside er laget helt i rustfritt stål og har pressede GN-føringer uten skjøter.
Store gummihjul, støtfangere og et ergonomisk håndtak rundt vognen gjør vognen lett å håndtere og lett. De solide dørene kan enkelt åpnes ved å trekke i håndtakene, som er integrert i karmen. Dørene foldes til siden 270 grader.
- kapasiteten til skapene er 12xGN1/1 + 12xGN1/1, styreavstand 80 mm, innvendige mål på skapene: 330+330x540x1000 mm
- temperaturområde +40°C...+90°C
- fire Ø160 mm store varmgalvaniserte stålhjul med gummidekk, to med svingbare bremser og to faste uten bremser
- Hjulbraketten er laget av varmgalvanisert stål
- den røde vognens eksteriør er laget av ABS-plast
- rustfritt stålhåndtak og PVC-plasthjørner
- støtfangeren er laget av galvanisert stål og belagt med PVC-plast
Tilbehør (betales separat):
- lastebiltrekk
- dør med vindu
- to ekstra håndtak
- adressekortholder A4, A5, A6
- Ø200 mm hjul, to retningslåste og to med bremser
- terrenghjul
- 5,6 m spiralsnor
- svart eller blå farge uten ekstra kostnad, tilpasset farge, bilde eller logo mot ekstra kostnad
- sentral brems
| Generell | |
|---|---|
| Beskrivelse | Mattransportvogn Metos Thermobox FF360 |
| Dimensjoner og kapasitet | |
|---|---|
| Produktkapacitet | 12+12 x GN 1/1-65 |
| Kapasitet | 24 x GN 1/1-65 |
| Innvendig mål mm | 330x540x1000 |
| Bredde mm | 920 |
| Dyp mm | 770 |
| Høyde mm | 1355 |
| Pakkevolum | 1,122 m3 |
| Transport mål (LxDxH) | 97x82x141 cm |
| Net weight with unit | 130 kg |
| Vekt inkl. emballasje | 131 kg |
| Teknisk informasjon | |
|---|---|
| Tilkoblingseffekt kW | 2 |
| Sikringsstørrelse A | 10 |
| Spenning V | 230 |
| Antall faser | 1NPE |
| Frekvens Hz | 50/60 |
| Beskyttelsesgrad (IP) | 55 |
| Kabellengde mm | 1500 |
| Type elektrisk tilkobling | Stikkontakt |
| Bemerkninger (elektrisk) | connection power 2x1 kW |
| Funksjoner | |
|---|---|
| Hengselplassering | høyre |
| Rengjøring | Håndvask |
| Funksjon | Varm |
| GN størrelse | 1/1 |
| Temperatur enhet ºC | +40°C…+90°C |
| Egenskaper | 30 kg per geiderpar |
| Geideravstand mm | 80 |
| Antall kamre | 2 |
| Maks belastning kg | 216 |
| Farge | rød |
-
2D CAD symbol
81 Kb
-
CAD Face symbol
25 Kb
-
User Manual EN
1,1 Mb
-
3D CAD symbol
291 Kb
-
Revit / BIM symbol
912 Kb
-
Revit / BIM symbol
920 Kb
-
User Manual FI
183 Kb
-
User Manual EN
185 Kb
-
User Manual SE
185 Kb
-
Product sheet EN
143 Kb
-
Product sheet FI
143 Kb
-
Product sheet SE
144 Kb
-
Product sheet NO
145 Kb
-
CE and Conformity Declaration
322 Kb
Tjenester og tilbehør
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr


