-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
Art.nr: MG4216491
Mattransportvagn Metos Thermobox K90M ECO
Metos Thermobox K90M ECO mattransportvagnen är en flexibel lösning på kylförvaring och transportering av mat. Vagnens effektiva kompressorkylning och goda luftc…
Vagnen är isolerade med polyuretan, som expanderar under högt tryck och förenar vagnens konstruktion och de inre kammrarna till en stark och välisolerad enhet. Vagnens energieffektiva isolering säkerställer säkra och högkvalitativa förhållanden för förvaring och transportering av mat. Vagnen kan användas i små utrymmen. Vagnen är lätt att rengöra då dess insida är helt i rostfritt stål och har pressade GN-gejdrar utan några skarvar.
Stora gummihjul samt stötfångare och ergonomiskt handtag runt vagnen gör vagnen lätthanterbar och lätt. Den robusta dörren kan öppnas bekvämt genom att dra i handtaget, som är integrerat i ramen. Dörren viks åt sidan i 270 grader.
- kapaciteten för ett skåp är 6xGN1/1, gejderavstånd 80 mm, skåpets innermått: 330x540x510 mm
- temperaturområde +1°C...+9°C
- Ø160 mm hjul, två roterande med broms och två riktlåsta utan broms
- hjulfästet är tillverkat av varmförzinkat stål
- den svarta vagnens exteriör är av ABS-plast
- handtag i rostfritt stål och hörn i PVC-plast
- stötfångaren är gjord av galvaniserat stål och belagd med PVC-plast
- Shuko-kontaktanslutning, 1,5-2 m spiralsladd och hållare för stickpropp
- kan inte tvättas i vagntvättmaskin, enbart handtvätt
Tillbehör(debiteras skilt):
- truckdrag
- dörr med fönster
- två extra handtag
- adresskortshållare A4, A5, A6
- Ø200 mm hjul, två riktlåsta och två med broms
- terränghjul
- 5,6 m spiralsladd
- röd eller blå färg utan extra pris, egen färg, bild eller logo för extra pris
- centralbroms
| Generell | |
|---|---|
| Beskrivelse | Mattransportvagn Metos Thermobox K90M ECO |
| Dimensjoner og kapasitet | |
|---|---|
| Produktkapacitet | 6 x GN 1/1-65 |
| Kapasitet | 6 x GN 1/1-65 |
| Innvendig mål mm | 330x540x510 |
| Bredde mm | 525 |
| Dyp mm | 770 |
| Høyde mm | 1115 |
| Pakkevolum | 0,556 m3 |
| Transport mål (LxDxH) | 58x82x117 cm |
| Net weight with unit | 80 kg |
| Vekt inkl. emballasje | 81 kg |
| Teknisk informasjon | |
|---|---|
| Tilkoblingseffekt kW | 0.245 |
| Sikringsstørrelse A | 2 |
| Spenning V | 230 |
| Antall faser | 1NPE |
| Frekvens Hz | 50/60 |
| Beskyttelsesgrad (IP) | 44 |
| Kabellengde mm | 1500 |
| Type elektrisk tilkobling | Stikkontakt |
| Kjølemedie | R290 |
| Mengde kjølemedie g | 350 |
| Funksjoner | |
|---|---|
| Hengselplassering | høyre |
| Rengjøring | Håndvask |
| Funksjon | Kald |
| GN størrelse | 1/1 |
| Temperatur enhet ºC | +1°…+9°C |
| Egenskaper | 30 kg per geiderpar |
| Geideravstand mm | 80 |
| Antall kamre | 1 |
| Maks belastning kg | 54 |
| Farge | blå |
-
User Manual FI
183 Kb
-
User Manual EN
185 Kb
-
User Manual SE
185 Kb
-
User Manual EN
1,1 Mb
-
Product sheet EN
131 Kb
-
Product sheet FI
130 Kb
-
Product sheet SE
130 Kb
-
Product sheet NO
132 Kb
-
CE and Conformity Declaration
322 Kb
Tjenester og tilbehør
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr


