-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
Art.nr: MG4571250
Kombiovn Metos Metos Memo FOEN051 DG, 5xGN1/1
Metos Memo FOEN051 DG GN er en effektiv og pålitelig kombidampovn. Et tydelig betjeningspanel og lett tilgjengelige funksjoner, kombinert med enkel rengjøring a…
Metos Memo FOEN051 DG GN har 5 par geiderskinner med 70mm mellomrom. Utløpene kan brukes med GN1/1-beholdere. Oppvarmingsfunksjonene er justerbare – interaktiv matlaging med tre tilberedningsmoduser:
- Varmluft: fra 30°C til 260°C
- Damp: fra 30°C til 130°C
- Kombinasjon: fra 30°C til 260°C
Autoclima® – et system som automatisk styrer det perfekte klimaet i stekekammeret. Det er mulig å programmere og lagre en oppskrift med prosedyrer i automatisk rekkefølge (opptil 15 sykluser), der hvert program kan ha eget navn, bilde og oppskriftsinformasjon.
Stekekammeret er laget av 1 mm tykt 18/10 AISI 304 rustfritt stål med lange, avrundede kanter for best mulig luftstrøm og enklere rengjøring. Dryppbrett under døren samler kondens og leder det direkte til avløpet, selv når døren er åpen. Ovnen har et automatisk LCS (Liquid Clean System) vaskesystem med innebygd tank og automatisk dosering. I tillegg finnes syv automatiske vaskeprogrammer, uten behov for tilstedeværelse av operatør etter oppstart. En ekstern vaskeslange er tilgjengelig som tilbehør.
Den dobbeltglasserte, venstrehengslede døren er utstyrt med varme- reflekterende slissede glass som, sammen med luftgapet mellom glassene, reduserer varmestråling og holder varmen inne i enheten, noe som forhindrer unødvendig energitap.
Tekniske spesifikasjoner:
- 5 par føringsskinner, avstand 70mm
- geider for GN1/1-beholdere
- kammerdimensjoner: 645x455x420mm
- dampkoking: +30°C til +130°C
- varmluft: +30°C til +260°C
- kombinasjonsfunksjon: +30°C til +260°C
- automatisk rengjøringssystem
- USB- og Wi-Fi-tilkobling
- LED-belysning i stekekammeret
- to hastigheter på viften: normal/redusert
- automatisk reversering av viften
- selvdiagnose med smart feilmelding
- elektrisk kontroll for «ingen vann»-alarm
- 7" høyoppløselig kapasitiv LCD-fargeskjerm
- programmerbar
- kjernetemperaturkontroll med 4-punkts probe, Ø3 mm
- enheten er klar for ettermontering med spenning 3AC 230V
Tilbehør (bestilles separat, pristillegg):
- vaskeslange
- høyrehengslet dør
- avtrekkshette
- monteringssett for installasjon oppå
- åpent stativ
- Ethernet-tilkobling
| Generell | |
|---|---|
| Beskrivelse | Kombiovn Metos Metos Memo FOEN051 DG, 5xGN1/1 |
| Dimensjoner og kapasitet | |
|---|---|
| Produktkapacitet | 5x GN1/1, avstånd 70mm |
| Bredde mm | 777 |
| Dyp mm | 744 |
| Høyde mm | 723 |
| Pakkevolum | 0,708 m3 |
| Transport mål (LxDxH) | 91x86,5x90 cm |
| Net weight with unit | 74 kg |
| Vekt inkl. emballasje | 85 kg |
| Teknisk informasjon | |
|---|---|
| Tilkoblingseffekt kW | 7.25 |
| Sikringsstørrelse A | 16 |
| Spenning V | 400 |
| Antall faser | 3NPE |
| Frekvens Hz | 50 |
| Beskyttelsesgrad (IP) | X4 |
| Type elektrisk tilkobling | Fleksibel |
| Bemerkninger (elektrisk) | eftermonterad till 3AC 230V |
| Kaldt vann diam. | 2x 3/4" |
| Kaldt vann, mengde l/min | 10 |
| Kaldt vann, min trykk kPa | 200 |
| Kaldt vann, maks trykk kPa | 500 |
| Kallvann, tilkoblingspunkt | Bunn,Bak |
| Kaldt vann, tilkoblingshøyde mm | 102 |
| Avløp, diam. | 40 |
| Avløp, tilkoblingspunkt | Bunn,Bak |
| Avløp, tilkoblingshøyde mm | 95 |
| Støynivå dB | 49 |
| Varmeavgivelse, sensitiv W | 870 |
| Varmeavgivelse, latent W | 1305 |
| Funksjoner | |
|---|---|
| Driftstype | Elektronisk |
| Hengselplassering | venstre |
| Rengjøring | Automatisk vask |
| Dataoverføring | WIFI |
| Temperatur enhet ºC | 30-250 |
| Geideravstand mm | 70 |
| Programmerbarhet | Ferdige programmer,Programmerbar |
| Temperaturføler | Ja |
| Avkalkning | Nei |
| Luftfukter | Ja |
| Timer | Ja |
Tjenester og tilbehør
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr
Liste pris 0,00 kr