-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
Art.nr: MG4173127
Ismaskin Metos Maracuja M305 W-Vannkjølt, L-størrelse
Metos Icematic Maracuja-series ismaskiner är effektiva iskubmaskiner till hög förbrukning med separat isbehållare som tillbehör. Optimal isförvaring kan garante…
Det er lagt spesiell vekt på hygiene og brukervennlighet i designet av maskinene. Maskinene har et automatisk vaskesystem som sikrer enkel rengjøring. Intern rengjøring og vedlikehold av maskinen er også uanstrengt takket være enkel tilgang. Rammen på maskinen er laget av slitesterkt og lett rengjørbart rustfritt stål. Maskinens styring er elektronisk, noe som gjør det mulig å oppdage feil og vurdere maskinens effektivitet..
- vannkjølt maskin
- isbitstørrelse: 17g, 29x29x24mm
- separat isbeholder
- rustfritt stålkabinett
- automatisk vaskesystem
- miljøvennlig R290 som kjølemedium
- inkludert Bluetooth-/WiFi-kort
LEVERANSEN INKLUDERER:
- trykkvannsslange
- avløpsslange
FABRIKKALTERNATIVER (bestilles sammen med maskinen):
- programmerbar ozon-saniteringssyklus
- Rainbow-teknologi for behandling av fordamper
- IoT-skytilkobling
- justering av isnivå i oppbevaringsbeholder
Kapasitetsverdiene er beregnet under forhold der romtemperaturen er 10°C og vanntemperaturen er 10°C. Hvis vannet som brukes er varmere, vil maskinens ytelse reduseres.
| Generell | |
|---|---|
| Beskrivelse | Ismaskin Metos Maracuja M305 W-Vannkjølt, L-størrelse |
| Dimensjoner og kapasitet | |
|---|---|
| Produktkapacitet | isproduktion 300 kg / 24 h |
| Bredde mm | 760 |
| Dyp mm | 620 |
| Høyde mm | 575 |
| Pakkevolum | 0,424 m3 |
| Transport mål (LxDxH) | 69x83x74 cm |
| Net weight with unit | 71 kg |
| Vekt inkl. emballasje | 86 kg |
| Teknisk informasjon | |
|---|---|
| Tilkoblingseffekt kW | 1.1 |
| Sikringsstørrelse A | 16 |
| Spenning V | 220-240 |
| Antall faser | 1NPE |
| Frekvens Hz | 50 |
| Beskyttelsesgrad (IP) | 21 |
| Type elektrisk tilkobling | Stikkontakt |
| Elektrisk tilkobl. høyde mm | 509 |
| Kaldt vann diam. | 3/4" |
| Kaldt vann, tilkoblingshøyde mm | 264 |
| Avløp, diam. | Ø 20 |
| Avløp, tilkoblingshøyde mm | 44 |
| Kjøleeffekt W | 1923 |
| Kjølemedie | R290 |
| Mengde kjølemedie g | 150 |
| Remarks (refrigeration) | GWP=3 |
| Funksjoner | |
|---|---|
| Rengjøring | Vaskeprogram |
| Dataoverføring | USB,WIFI |
| Istype | Isbit |
| Kjøleenhet | Med kjøleenhet |
| Kondenseringsmetode | Vannkondensering |
| Tining | Automatisk |
| Modell | vannkondensering -uten binge |
-
User Manual EN
2,7 Mb
Tjenester og tilbehør
Liste pris 3 453,00 kr
Liste pris 23 021,00 kr
Liste pris 26 887,00 kr
Liste pris 27 506,00 kr
Liste pris 22 176,00 kr
Liste pris 19 699,00 kr





