-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
Art.nr: MG4246497N
Grovoppaskmaskin Metos KP 76 EL PS DDE 230V/3
Grovoppvaskmaskin med dør. Fire vaskeprogram
Liste pris
0,00 kr
Bestillingsprodukt
Grovoppvaskmaskin Metos KP76 EL PS DDE leverer høy ytelse med fire
vaskeprogrammer tilpasset ulike belastninger. Det elektroniske
kontrollpanelet gir enkel og intuitiv betjening, og den høye kapasiteten
i et kompakt format gjør maskinen godt egnet der plassen er begrenset.
Fleksibel oppvaskkurv på 500×500mm med plass for 600×400mm brett med 90° vinkel. Dette gir høy produktivitet uten å gå på kompromiss med vaskeresultatet. Automatisk selvrengjøringsprogram, tømmepumpe samt innebygde doseringspumper for flytende vaskemiddel og skyllemiddel sørger for effektiv og hygienisk drift med minimal innsats.
Egenskaper:
- med dør
- fire vaskeprogram
- elektronisk kontrollpanel
- høy kapasitet i kompakte mål
- oppvaskkurv 500×500mm for 600×400 mm brett i 90°vinkel
- automatisk selvrengjøringsprogram
- tømmepumpe
- doseringspumper for flytende vaskemiddel og skyllemiddel
Leveringen inkluderer:
- oppvaskkurv for seks brett 500×500×160mm, maks. brettdybde 25mm
- oppvaskkurv for glass 500×500×105mm
- bestikkurv 150×150×250mm
Fleksibel oppvaskkurv på 500×500mm med plass for 600×400mm brett med 90° vinkel. Dette gir høy produktivitet uten å gå på kompromiss med vaskeresultatet. Automatisk selvrengjøringsprogram, tømmepumpe samt innebygde doseringspumper for flytende vaskemiddel og skyllemiddel sørger for effektiv og hygienisk drift med minimal innsats.
Egenskaper:
- med dør
- fire vaskeprogram
- elektronisk kontrollpanel
- høy kapasitet i kompakte mål
- oppvaskkurv 500×500mm for 600×400 mm brett i 90°vinkel
- automatisk selvrengjøringsprogram
- tømmepumpe
- doseringspumper for flytende vaskemiddel og skyllemiddel
Leveringen inkluderer:
- oppvaskkurv for seks brett 500×500×160mm, maks. brettdybde 25mm
- oppvaskkurv for glass 500×500×105mm
- bestikkurv 150×150×250mm
| Generell | |
|---|---|
| Beskrivelse | Grovoppaskmaskin Metos KP 76 EL PS DDE 230V/3 |
| Dimensjoner og kapasitet | |
|---|---|
| Bredde mm | 600 |
| Dyp mm | 680 |
| Høyde mm | 850 |
| Pakkevolum | 0,519 m3 |
| Transport mål (LxDxH) | 70x78x95 cm |
| Net weight with unit | 68 kg |
| Vekt inkl. emballasje | 90 kg |
| Teknisk informasjon | |
|---|---|
| Tilkoblingseffekt kW | 6.7 |
| Spenning V | 230 |
| Antall faser | 3PE |
| Frekvens Hz | 50 |
| Type elektrisk tilkobling | Fleksibel |
| Elektrisk tilkobl. høyde mm | 290 |
| Bemerkninger (elektrisk) | boiler 6kW |
| Varmt vann, diam. | 3/4" |
| Varmt vann, mengde l/min | 10 |
| Varmt vann, min trykk kPa | 200 |
| Varmt vann, maks trykk kPa | 400 |
| Varmvann, tilkoblingspunkt | Bak |
| Varmt vann, tilkoblingshøyde mm | 70 |
| Avløp, diam. | 24 |
| Støynivå dB | 62 |
| Funksjoner | |
|---|---|
| Rengjøring | Vaskeprogram |
| Programmerbarhet | Ferdige programmer |
| Isolasjon | Isolert |
| Vaskemetode | vanlig vask,grytevask |
| Avløpspumpe | Ja |