-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
-
Tilberedning
-
Koking
- Koking Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Kokegryter
- Matpumper
- Sous vide vannkjøler
- Trykkokeskap
- Ovner
- Koketopper
- Stekepanner
- iVario
- Pizza utstyr og pizza tilbehør
- Grill og restaurantutstyr
- Kontaktgriller, panini og takker
- Griller
- Frityrer
- Salamander og brødrister
- Pastakoker
- Sushimaskiner
- Pølsevarmeri
- Sirkulatorer
-
GN-kantiner og -brett
-
Matdistribusjon og mattransport
-
Servering og serveringslinjer
- Servering og serveringslinjer Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Buffet serie
- Varmeskuffer
- Varmerier
- Varmebenk med varm topplate
- Benk med varmeskap
- Kjølebrønner
- Kjølt skap
- Kjølebenker med skuffer
- Kjølebenker
- Pizzabenk
- Nøytrale skap
- Tallerkendispensere
- Vanndispensere
- GN deleskinner for brønner og skuffer
- Varmelamper og varmelister
-
Småutstyr servering
-
Displaymonter og kjølt serveringsmonter
-
Kaffe
-
Barutstyr og innredning
-
Isbiter og Iskrem / gelato
-
Kjøleutstyr og nedkjøling
-
Oppvask
- Oppvask Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskmaskiner for glass
- Underbenk oppvaskmaskiner
- Frontmatet oppvaskmaskin
- Hetteoppvaskmaskiner
- Grov oppvaskemaskin
- Granulatmaskiner
- Tunnelmaskiner
- Forvaskmaskiner for WD hettemaskiner
- Forvaskmaskiner for WD tunnelmaskiner
- Båndoppvaskmaskiner
- Brettoppvaskmaskin
- Vognvaskemaskin
- Multiwasher
-
Oppvask tilbehør og innredning
- Oppvask tilbehør og innredning Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Oppvaskkurver
- Bestikkbokser
- Innredning for underbenk maskiner
- Innredning for hettemaskiner
- Innredning for forvaskemaskiner
- Innredning for grovoppvaskmaskiner
- Innredning for tunelloppvaskmaskiner
- Sorteringsenheter for vaskerom
- Kraner og forspyledusjer
- Rengjøringsaggregat
- Damp- og høytrykksvasker
-
Vannfilter
-
Innredning
-
Traller og vogner
- Traller og vogner Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Bordvogner
- Serveringsvogner
- Hyllevogner
- Vogner for GN-kantiner
- Kurvvogner
- Dispenservogner
- Avdelingsservicevogn
- Redskapsvogn for kokegryter
- Brett- og bestikkvogner
- Multifunksjonell vogn
- Plattformtrall
- Bassengvogner
- Bioavfallsvogn og avfallsvogner
- Returvogn brett
- Returvogner
- Tallerkenvogner
- Melvogner og kryddervogner
- Skyllevogn for salat
- Specerivogn
- Vogner for transportkasser
- Løftevogner
- Vaskerivogner
-
Vaskeriutstyr
-
Outlet
- Outlet Vis alle produkter i kategorien
- Tilbake
- Tilberedning outlet
- Koking outlet
- Matdistibusjon og mattransport outlet
- Servering og serveringslinjer outlet
- Displaymonter og kjølt serveringsmonter outlet
- Kaffe outlet
- Barutstyr og innredning outlet
- Kjøleutstyr og nedkjøling outlet
- Oppvask outlet
- Vaskeriutstyr outlet
- Innredning outlet
- Alle outlet produkter
Art.nr: MG4173142
Flakismaskin Metos Berries B165 A
Metos B-serie flakismaskiner leveres uten isbinge. Denne må bestilles i tillegg. Optimal oppbevarings garanteres ettersom isflakene faller direkte ned i en sepa…
Det er blitt lagt spesiell vekt på hygiene og brukervennlighet i designet av maskinene. Intern rengjøring og vedlikehold av maskinen er enkelt. Det er enkelt å fjerne det fremre filteret for rengjøring. Det er elektronisk styring av maskinen som sitter lett tilgjengelig og som muliggjør avdekking av funksjonsfeil.
- kap.: 165 kg/døgn
- luftkjølt
- separat isbinge
- isflakenes fuktighet kan justeres fra 15 % til 25 %
- kuldemedie: R290
- utførelse i rustfritt stål
Standard tilbehør (inkludert i leveranse):
- vannslange
- avløpsslange
Tilbehør (pristillegg):
- separat isbinge med ben
- separat isbinge med vogn
Tilleggsutstyr (Pristillegg - MÅ fabrikkmonteres):
- ozonprogrammert sanitærsyklus
Kapasitetsverdier er beregnet under forhold der romtemperaturen er 10°C og tappevannstemperaturen er 10°C. Hvis vannet som brukes er varmere, vil maskinens kapasitet reduseres.
| Generell | |
|---|---|
| Beskrivelse | Flakismaskin Metos Berries B165 A |
| Dimensjoner og kapasitet | |
|---|---|
| Produktkapacitet | isproduktion 165 kg / 24 h |
| Bredde mm | 567/605 |
| Dyp mm | 551/570 |
| Høyde mm | 535 |
| Pakkevolum | 0,264 m3 |
| Transport mål (LxDxH) | 62x60x71 cm |
| Net weight with unit | 65 kg |
| Vekt inkl. emballasje | 72 kg |
| Teknisk informasjon | |
|---|---|
| Tilkoblingseffekt kW | 0.61 |
| Sikringsstørrelse A | 10 |
| Spenning V | 220-240 |
| Antall faser | 1NPE |
| Frekvens Hz | 50 |
| Beskyttelsesgrad (IP) | 21 |
| Type elektrisk tilkobling | Stikkontakt |
| Elektrisk tilkobl. høyde mm | 477 |
| Kaldt vann diam. | 3/4" |
| Kaldt vann, tilkoblingshøyde mm | 376 |
| Avløp, diam. | Ø 20 |
| Avløp, tilkoblingshøyde mm | 56 |
| Kjøleeffekt W | 665 |
| Kjølemedie | R290 |
| Mengde kjølemedie g | 130 |
| Remarks (refrigeration) | GWP=3 |
| Funksjoner | |
|---|---|
| Rengjøring | Vaskeprogram |
| Istype | Flakis |
| Kjøleenhet | Med kjøleenhet |
| Kondenseringsmetode | Luftkondensering |
| Tining | Automatisk |
| Modell | luftkondensering -uten binge |
Tjenester og tilbehør
Liste pris 22 350,00 kr
Liste pris 26 104,00 kr
Liste pris 26 705,00 kr
Liste pris 21 530,00 kr
Liste pris 19 125,00 kr
Liste pris 19 823,00 kr





