Metos produserer og markedsfører kjøkkenutstyr og rustfritt stål interiør. Metos er markedsledende i de nordiske og baltiske landene, så vel som Benelux-landene, og tilhører Ali Group, som er Europas ledende produsent av kjøkkenutstyr. Metos har rundt 750 ansatte i ni forskjellige land i Europa.

 

Salg

Kontakter for salg

 

Oslo

Salg

Silje Lindstrøm
Leder kundesenter
+47 9242 8860
+47 920 88 298
silje.lindstrom@metos.no
Liv Haugen
Salgsjef / KAM
+47 9242 8860
+47 971 16 630
liv.haugen@metos.no
Frode Andersen
KA/Prosjektleder
+47 9242 8860
+47 994 19 292
frode.andersen@metos.no
Arto Piirainen
Salgsjef prosjekt
+47 9242 8860
+47 911 32 758
arto.piirainen@metos.no
Thomas Solvang
Salgskonsulent
+47 9242 8860
+47 982 40 134
thomas.solvang@metos.no
Werner Hopfer
KA/Prosjektleder
+47 9242 8860
+47 474 69 215
werner.hopfer@metos.no
Hege Røe
KA/Prosjektleder
+47 9242 8860
+47 982 40 122
hege.roe@metos.no
Geir Aas
Prosjektleder
+47 9242 8860
+47 91 132 755
geir.aas@metos.no

Visualisering

Jonas Svensson
CAD operatør
+47 9242 8860
+47 474 52 739
jonas.svensson@metos.no
Linn Larsen
CAD operatør
+47 9242 8860
+47 920 62 768
linn.therese.larsen@metos.no

Opplæring

Jon Arild Kvehaugen
Opplæringsansvarlig
+47 9242 8860
+47 995 76 554
jon.kvehaugen@metos.no
Håvard Bragstad
Opplæringsansvarlig
+47 9242 8860
+47 905 27 275
havard.bragstad@metos.no

Adminstrasjon

Per Knudsen
Daglig leder
+47 9242 8860
+47 918 60 324
per.knudsen@metos.no